2016. kuumimad kodutrendid: vaata, kas mõni neist leidub ka sinu kodus

Köök.

FOTO: Vida Press

Moevoolude elukool, mis see muud on - kord on moes valge, siis jälle must. Koduasjadega on samuti: kord peetakse trendikaks heledat, kord tumedat, kord metalli, siis jälle looduslähedust. Elle Decor toob ära alanud aasta tipptrendid kodukujunduses - vaata, kas leiad sealt ka midagi, mida sinu kodus leidub!

1. Tume (must) roostevaba teras köögis

FOTO: Youtube

Vahepeal pidid ka kodumasinad näiteks pastelsete kappidega kokku sobima, aga nüüd on see minevik. Moekas köögis on troonib tume, metalse läikega pliit, ja see on kuum!

 

 

 

2. Söögituba

FOTO: Elmo Riig

Kööginurgas baaripukile toetudes söömine on minevik. Suur(sugune) söögituba, kus pere ümber toeka laua koguneb, on jälle moes (vanaema naeratab siinkohal õnnelikult.)

3. Erivärvilised köögikapid ja eklektiline köök

FOTO: Vida Press

Ei pea need kapid sugugi kõik sarnased olema, trenditeadlikus köögis võib katsetada erinevaid värve või mustreid. Üldse võib trendikas köögis olla nii seda kui toda, ühte ja teist: lubatud on erinevad materjalid, värvid, vormid. Las su köök olla ikka sinu nägu!

4. Küttega esikupõrand

FOTO: Kristi Kamenik

Iseäranis üheksa kuu kehva suusailmaga eestlastele on taoline põrand vajalik. Jalanõud ja poriloigud kuivavad kiiremini.

5. Vannitoapeegel kui pilgupüüdja

FOTO: Hans Schwarz,

Erikujuline, põneva moega peegel on aastal 2016 vannitoa hitt. Huvitava peegliraami saab nobedamate näppudega koduomanik ise ka meisterdada.

6. Bidee

FOTO: SCANPIX

Kel on, ei jõua ära kiita. Hügieen ennekõike!

7. Tehnikavaba elutuba

FOTO: SCANPIX

Väidetavalt pagendab üha enam inimesi elutoast tehnikavidinad, et saaks tegelikult ka omavahel suhelda ja aega veeta. Like!

8.  Kamin

FOTO: Priit Grepp/Kodukiri

Lumise talveõhtu asendamatu kaaslane,a ga isegi kui ei tööta, pilgupüüdjaks toas ikkagi (ja alati võid seal küünlaid ju põletada).

9. Vannituba kui eluruum

FOTO: SCANPIX

Unustage pimedad, kitsad urkad kuhu sisenetakse selg ees ja mis on äärest ääreni majapidamiskraami täis topitud- trendikas vannituba on rahu ja lõdvestumise täiuslik, ruumikas oaas!