Merele lähemale: vaata, millised uued kodud kerkivad Lennusadama lähedusse

Tallinna elamuehituse hinnatuimaks piirkonnaks on mereäär: Lennusadama vahetusse lähedusse, Vibu tänavale kerkib Merevärava elurajoon.

YIT uus elamuarendus «Merevärava kodud» kerkib Lennusadama vahetusse lähedusse Kalamaja pargi kõrvale. Tegemist on modernse ning Skandinaavia-hõngulise arhitektuuri ja läbimõeldud ruumilahendustega. Merevärava arendusprojekti moodustavad viis neljakorruselist ühe trepikojaga elamut, korterite hinnad jäävad 97 000 - 425 000 euro piiresse.

Hoonete vahel hakkavad paiknema puhkealad, laste mänguväljak ning privaatsed sisehoovid. Elamuid ühendab omavahel maa-alune parkimiskorrus, kõikidel korteritel on panipaigad, mis asuvad hoonestuse parkimis- või esimesel korrusel, klaasitud rõdud ning esimestel korrustel aiaga piiratud terrassid, elanikke sõidutab lift.

Ehitust alustatakse Vibu tn 6 majast, mis valmib tänavu septembris. Vibu 6 majas on kokku 32 ühe- kuni neljatoalist korterit pindalaga 41,2–83,3 m². Vibu tn 8 maja valmib 2016. aasta detsembris ja Vibu tn 10, mis paikneb vahetult Kalamaja pargi kõrval, valmib jaanuaris 2017.