T, 19.01.2021

Eesti ülikallid üürikad: mida pakutakse 4500 euro eest kuus?

Kui Eesti odavaima üürika eest Kohtla-Järvel küsitakse 30 eurot kuus, siis Eesti kõige kallima üürikorteri eest tuleb välja käia 4500 eurot: selle eest ootab viietoaline katuseterrassiga korter Tallinna vanalinnas, mille üürihinnale lisaks tuleb tasuda ka kommunikatsioonide eest.

FOTO: KV.EE

Eesti kalleim üürikorter kinnisvaraportaalis kv.ee on viietoaline luksuslik katusekorter Tallinna vanalinnas Suur-Karja tänaval. Üürnik saab oma käsutusse täiesti sisustatud korteri, lisaks peibutab katuseterrass uhkete vanalinna vaadetega.

FOTO: KV.EE

Edasi lähevad hinnad vähe odavamaks: 3900 euro eest kuus pakutakse miljonivaadet Tallinna lahele Meriväljal Pirita rannahoones asuvast korterist. Luksuslik elupaik on samuti täielikult sisustatud - suur avatud köögi ja kaminaga elutuba, kolm eraldi magamistuba, saunaga vannituba ning avar rõdu vaatega merele. Üks magamistubadest on samuti merevaatega ning eraldi buduaari ja suure duširuumiga.

FOTO: KV.EE

Kuid jõukaid üürnikke ei oodata sugugi vaid Tallinnas: kolmetoaline, 115.4 m² suurune korter ootab 3500 euro eest kuus üürnikku Narva-Jõesuus. Korter asub uues, aastal 2013 valminud neljakorruselises majas ning pebutab ostjaid privaatse sissepääsu ja terrassiga, ning A-klassi energiamärgist ehk siis äärmiselt energiasäästliku elamist.

3000 eurose renditasu piiri ületanud üürikortereid pakutakse siiski  vaid kümmekond, edasi lähevad hinnad juba madalamaks.

FOTO: KV.EE

Näiteks kapitaalselt renoveeritud neljatoalise katusekorteri eest Kadriorus A.Weizenbergi tänaval tuleb välja käia 2500 eurot kuus. 142.5 m² suurune korter on ehitatud läbi kahe korruse - esimesel korrusel asub esik, vannituba ja wc, avatud köögiga elutuba ning üks magamistuba, teised magamistoad asuvad privaatselt teisel korrusel. Esiku-, vannitoa- ning köögipõrandat katab marmor, vannitoa tasapind samuti marmorist.