Fotod: viis väga odavat eramaja üle Eesti

FOTO: KV.EE

Sageli ollakse seisukohal, et majaomanikuks saamine nõuab tohutuid väljaminekuid. Kõik oleneb aga sellest, kui palju sa ise oled valmis vaeva nägema: siin on viis eramaja üle Eesti, mille saab kätte üsna soodsalt.

1. Majake Tuimõisa külas Torma vallas Jõgevamaal, 6900 eurot

FOTO: KV.EE

4710 ruutmeetri suurusel krundil asub tilluke, 24-ruutmeetrine majake, mis ehitatud 2008. aastal. Soovi korral saab kinnistule kindlasti ehitada suurema kodu või laiendada vähehaaval olemasolevat.

2. Maja Palandõ külas Meremäe vallas Võrumaal, 7000 eurot

FOTO: KV.EE

Heas korras korralike küttekehade ja kasutuskõlbliku kõrvalhoonega elumaja Meremäe vallas, mis üle Eesti tuntud kohaliku kultuurielu ja maaelu edendamise poolest.

3. Ruumikas maja Hirla külas Väike-Maarja vallas Lääne-Virumaal, 7000 eurot

FOTO: KV.EE

1,5 hektari suurusel kinnistul asuv ligikaudu 150-ruutmeetrine maja mahutab mugavalt ka suurema pere. Maja vajab renoveerimist, kuid pole kindlasti mitte kõige hullemas seisus. Müüja on nõus kaaluma ka järelmaksuga müümise võimalust.

4. Pisike maja Kiviõlis, Ida-Virumaal, 9900 eurot

FOTO: KV.EE

Kolmetoaline metsaveerel asuv maja vajab kapitaalremonti. Maja ümber laiuv 1143-ruutmeetri suurune aed on väga privaatne ja õdus.

5. Talumaja Tarva külas Koonga vallas Pärnumaal, 9900 eurot

FOTO: KV.EE

4500-ruutmeetrise krundiga kinnistul asub talumaja, mis ei ole küll kõige värskemas seisus, aga pole samas ka kunagi tühjalt seisnud. Ühel pool asuvad naabrid, teisel pool algab mets.