Fotod: viis kodu, mille saab kätte juba 5000 euroga

Raplamaal müügis olev kodu

FOTO: www.kv.ee

Ilmselgelt ei saa viietuhande euro eest endale trendikat korterit Tallinna südalinna. Küll aga võimaldab väike eelarve elamiskõlblikku korterit või maja väikelinna või maakohta.

Kahetoaline korter Raplamaal

Teisel korrusel paiknev kahetoaline korter asub Järvakandi keskuses. Korter on ahiküttega ja hõlmab endas suurt elutuba, magamistuba ja kööki. Korteri juurde kuulub ka puudekuuri boks suures tagahoovis. Tegemist on küll väikse asulaga, kuid maja läheduses on olemas gümnaasium, lasteaed ja toidupood.

Kuigi korteris pole hiljuti suuremat remonti tehtud, näeb see siiski soliidne välja. Samas on sealt puudu kogu köögimööbel ja tehnika. Korteris pole ka eraldi pesemisruumi, kuid see-eest on seal olemas uued vee- ja kanalisatsioonitorud duširuumi ja tualettruumi ehitamiseks. Korter on müügis täpselt 5000 euroga.

Kahetoaline korter Raplamaal

FOTO: www.kv.ee

Armas korter Pärnumaal

Varbla külas asuvas korteris on küll vaid üks tuba, kuid see-eest on see väga avar ja valgusküllane. Samuti on korteris olemas eraldi mahukas panipaik ja köök, kust pääseb rõdule. Korter on väga heas seisukorras ja sinna jääb sisse ka osa mööblist.

Kuigi Varbla võib talvel osutuda üpris igavaks, siis suvel on see ideaalne koht rahulikult puhkamiseks. Nimelt on korterist vaid nelja kilomeetri kaugusel pikk mereäärne liivarand. Korteri omanikuks saab 4900 euroga.

Armas korter Pärnumaal

FOTO: www.kv.ee

Kahe magamistoaga maja Kiviõlis

Kiviõli linnas paikneb väike elamu, millega saab kaasa ka umbes 400 ruutmeetrit maad. Maja on ehitatud 1961. aastal ja hõlmab endas kahte magamistuba, kööki ja kuivkäimlat. Paljudes tubades on küll kvaliteetsed puitpõrandad, kuid toad vajavad siiski suuremat remonti. Maja on müügis 4000 euroga.

Maja Kiviõlis

FOTO: www.kv.ee

Kahetoaline korter Vändras

Pärnumaal Vändras on 5000 euroga müügis kahetoaline korter. Puumajas paiknev kodu on ahiküttega ja köögis paikneva puupliidiga. Korteri juurde kuuluvad veel puukuur ja väike garaaž mootorratta või aiatööriistade jaoks. Samuti saab kaasa keldri, pesuköögi ja oma aiamaa.

Vändra kohta on maja asukoht hea. Nimelt paikneb see rahulikus rajoonis, kuid ligidal on poed, pubid, apteek, kool ja tervisekeskus.

Kahetoaline korter Vändras

FOTO: www.kv.ee

Renoveeritud korter Kohtla-Järvel

Kohtla-Järve kesklinnas paiknev kahetoaline korter on korralikult renoveeritud. Korterisse on paigaldatud ka uued aknad ja uksed. Kodus paikneb suur avatud köögiga elutuba, üks magamistuba ja vannituba. Samuti jääb korterisse köögimööbel ja toimiv köögitehnika.

Kuigi korteri seisukord on 4900 euro eest imepäraselt hea, ei leita sellele uut omanikku ilmselt asukoha pärast. Nimelt on linna elanikkond valdavalt venekeelne, mis võib suurele osale eestlasele igapäevaselt raskusi valmistada. Kui see aga ostjale probleemiks ei ole, on tegemist igati korraliku eluasemega.

Korter Kohtla-Järvel

FOTO: www.kv.ee