10 instagrami kontot, mis inspireerivad sind kohe oma kodu koristama

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist / @neatmethod

Vahel läheb kodu koristamiseks vaja vaid killuke inspiratsiooni. Siin on kümme Instagrami kasutajat, kes seda sulle hea meelega jagavad.

1. @bneatobar

Tegemist on professionaalsete organiseerijate kontoga, kus leidub palju pilte minimalistlikult ja nutikalt organiseeritud kodudest.

 

A post shared by Bneato Bar (@bneatobar) on

2. @duzeni_seviyorum

Sellelt kasutajalt võib leida pilte eriti korralikult ja värvide järgi sorteeritud kappidest, riiulitest ja isegi külmkappidest.

3. @simplyspaced

Kes soovib eriti häid sildistamis- ja sorteerimisnippe, peaks kindlasti seda kasutajat jälgima hakkama.

4. @organizedbyaly

Midagi emadele: kontolt leiab palju pilte laste mänguasjade ja riiete sorteerimisest. Samas pole puudust ka sahvrite ega jalanõuriiulitest.

5. @clutterhealing

Sellelt kontolt võib leida ühe eriti rahustava pildiseeria, mis tekitab tahtmise kõik üleliigsed asjad oma kodust minema visata.

6. @organizedliving

Kontolt leiab pilte nii sorteeritud vinüülplaatidest, riidekappidest, sahvritest kui vannitoakappidest.

7. @neatmethod

Tõeliselt nutikas kontoomanik õpetab, kuidas tekitada koju võimalikult palju ruumi.

 

A post shared by Neat Method ® (@neatmethod) on

8. @organized_simplicity

Sellelt kasutajalt leiab eriti palju lahendusi köögikappide ja söögiriistade hoiustamiseks. Samas pole korrastamata ka kõik muud kodus leiduvad sahtlid.

9. @titizveduzenli

Eriti armsate piltidega kasutaja, kelle kõik kapid, riiulid ja sahtlid on värvide järgi ära sorteeritud. Palju pilte leiab ka laitmatus korras lastetoast.

 

A post shared by @titizveduzenli on

10. @mariekondo

Tegemist on tuntud koristusspetsialistiga, kelle nippe järgivad nii mõnedki koduomanikud. Lisaks mitmetele välja antud koristusraamatutele, on ka tema Instagrami konto tõeliselt inspireeriv ja hariv.