Fotod: Tallinna lähedal on müüa Eesti tingimustes silmatorkav eramu

FOTO: KV.EE

Tallinna lähistel otsib uut omanikku maja, millesarnaseid meie riigi piirides liiga palju ei kohta. Vaatamist jagub nii sees kui väljas. 

Harku vallas Suurupis müüakse oma liivarannaga villat, mis torkab siinkandis kahtlemata silma. Tegemist ei ole kindlasti mitte tüüpilise uusrikka villa, vaid millegi olulisemalt väljapeetumaga.

FOTO: KV.EE

FOTO: KV.EE

Selliseid maju, nagu see enam kui 460ruutmeetrine kaheksa toaga villa, Eestis liiga sageli ei kohta. Tõele au andes näeb sääraseid rohkem Hollywoodi staaride kodudest rääkivate lugude juures: kallihinnaline sisustus, rohkelt maale, klassikalise joonega ehitis. 

FOTO: KV.EE

FOTO: KV.EE

2014. aastal valminud ehitise on projekteerinud arhitekt Allan Strus. Kasutatud on palju looduslikke viimistlusmaterjale, näiteks viib teisele korrusele paekivist trepp. Lisaks tavapärastele elu- ja olmeruumidele leiab majast ka jõusaali ja kogu perele mõeldud meediatoa.

FOTO: KV.EE

FOTO: KV.EE

Maja planeering on lahendatud sedasi, et näiteks esikusse sisse astudes on võimalik vaadata läbi maja merele. Maja paikneb nimelt krundil, mis piirneb merega, kinnistu juurde kuulub oma liivarand.

FOTO: KV.EE

FOTO: KV.EE

FOTO: KV.EE