Enne ja pärast: väsinud ilmega köök sai kauaoodatud iluravi

Megan Neugebaueri köök sai kauaoodatud uuenduskuuri.

FOTO: Craig Robinson/PantherMedia / Craig Robinson

Megan Neugebaueri köök oli enne uuenduskuuri kahtlemata ajast ja arust. Naine tahtis muutust, ent ei näinud mõtet sellele tervet varandust kulutada, vahendab thekitchn.com. 

Megani köök polnud aastast 1994 uuenduskuuri saanud. Tööpinna puhastamisest ja köögi aegunud välimusest tüdinud naine leidis taskukohase mooduse, kuidas imiteerida marmormaterjali. Viie lapse emal kulus projekti läbiviimiseks veidi enam kui 105 eurot ja ühtekokku kolm töötundi.

Megan lõi käed Arizonast pärit ettevõttega Phoenix Furnishings, mis on spetsialiseerunud vanade mööblitükkide taastamisele erinevate värvitehnikate toel.  

Naise sõnul tuleks sellise projekti puhul arvestada kahepäevase ajakuluga - esimene päev kulub töötasapinna ühtlustamiseks ja sobiva kujunduse loomiseks, teine päev aga viimistluse ja värvide kinnitamiseks. 

Megan on ise lõpptulemusega enam kui rahul, leides, et sellise raha eest on nähtud töö ja vaev ennast igati ära õigustanud. Efektselt marmorit imiteeriv tööpind petab ilmselt nii mõnegi silmapaari ära.