Fotod: neli suurepärast ideed, kuidas väikest kodu jõuludeks kaunistada

FOTO: pixabay.com

Kui kodus pole ruutmeetritega laiutada, on päris keeruline leida võimalusi jõulukaunistuste üles riputamiseks. Instagram aitab aga hädast välja ja pakub lahendusi.

Valged jõulud

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rebekah Carey (@aandbcreative) on

Siin pildil on mitu väga head ideed väikese kodu jaoks. Esiteks valged värvid: need töötavad pisikeses kodus alati ja paremini kui kõik teised, sest valge on kerge ja õhuline. Kui ruumi on vähe, pane oma jõulukuusk mõne laua või kapi nurgale. 

Kuusepuu seinale

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by S A R A H C A R G I L L (@sarahcargill) on

Kui põrandat palju ei ole, on üheks lahenduseks kuusepuu tegemine seinale. Selleks võid kasutada näiteks traati ja ehtsaid kuuseoksi või siis kuuseimitatsiooniga karda. Aga ka oksi, paberit - mida iganes, millest kuuse valmis meisterdada oskad.

Kasuta laealust

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hero Homes (@herohomesaustralia) on

Väga heaks lahenduseks pisema pinna puhul on laealuse kasutamine. Näiteks võid luua väga efektse kaunistuse söögilaua kohale. Samas võib seina ülaosadesse riputada jõulupärgi ja -vanikuid. Pane pea tööle!

Rohelised vanikud 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sarah Beth (@sb.monhollon) on

Kui ruumi tõesti vähe, tuleb läbi ajada põhielementidega. Kindlad jõulutunde tekitajad on kuuseoksad ja küünlad. Kui need on kodus esindatud, on jõulutunne garanteeritud.