R, 18.09.2020

10 meest räägivad, mida mehed tegelikult jõulukingiks saada tahavad

FOTO: VidaPress

Kui kõigile teistele jõulukinkide leidmine ei olegi võib-olla eriti keeruline, siis meestele on sageli üsna raske seda õiget jõulukingitust leida. Las nad sis räägivad ise, mida kingiks tahavad.

Portaal Purewow on viinud läbi tänuväärse küsitluse, kus kümme meest paljastavad, mida nemad hea meelega kingiks saada sooviksid. Kui sul kink veel ostmata, võid siit häid ideid saada.

Korralik mantel

«Ma olen juba mõnda aega endale korralikku kaamlitooni mantlit otsinud. Nüüd juba soovin, et keegi minu eest otsuse teeks ja midagi ära ostaks,» ütleb 28-aastane Michael.

Spaapäev

Tavaliselt tehakse selliseid kinke naistele, kuigi spaas käimine meeldib meestele täpselt sama palju või rohkemgi. «Mulle meeldib spaas käia ja lõõgastus kuluks praegu väga ära,» ütleb 35-aastane Phil.

Hea naps

«Pudeli hea viskiga ei saa lihtsalt alt minna,» kinnitab 29-aastane Andrew. Häid valikuid leidub ka odavamas hinnaklassis, alkoholipoes osatakse kindlasti häid soovitusi anda.

Lihtsalt raha

«Kuna mul on rahalisi raskusi, rõõmustaks mind jõulukingina kõige rohkem ports sularaha, mida oma äranägemist mööda kasutada,» sõnab 24-aastane Malcolm.

Mõnus kapuutsiga pusa

«Iga mees vajab oma ellu vähemalt üht kvaliteetset kapuutsiga pusa,» on 30-aastane Phil veendunud.

Nädalalõpupuhkus

«See võib olla kodu- või lähivälismaa, aga kahepäevane puhkus kodunt eemal meeldib kõigile. Saab ajada läbi ka üsna odavalt, ei pea minema hotelli, Airbnb-st piisab täiesti,» leiab 25-aastane Nico.

Uus kellarihm

«Mul on väga ilus kvaliteetne kell, aga selle rihm on küll väga räsitud. Uus kellarihm rõõmustaks mind väga,» räägib 41-aastane Dan.

Vinüülid

«Ma üritan kokku panna vinüülikogu lemmikutest läbi oma elu. Täiendus sinna oleks väga teretulnud,» ütleb 58-aastane Andrew.

Matkasaapad

«Mulle meeldib väga matkata ja korralik paar kvaliteetseid saapaid kulub alati ära,» ütleb 39-aastane Fred.

Puhkus

«Tahad oma mehele ideaalset kinki? Anna talle 24 tundi, kus ta ei pea mitte midagi tegema. Mitte midagi parandama, avama, remontima, lapsi valvama, sõnumitele vastama. Las ta vaatab rahus oma lemmikmängu, läheb sõpradega välja või teeb, mida iganes tahab,» ütleb 36-aastane Kal.