Aita aidata: haruldase geenirikkega Kaspari pere otsib pealinnas turvalist pesapaika

Kaasaegseks renoveeritud 0-energia ühiselamu Mustamäel. FOTO:SANDER ILVEST/POSTIMEES

FOTO: SANDER ILVEST / PM/SCANPIX BALTICS

Kaasasündinud haruldase geenirikkega Kaspar otsib perega pealinnas uut kodu.

10 aastase Kaspari lugu saatest «Inglite aeg» puudutas paljusid. Kahe haruldase kaasasündinud geenirikkega sündinud poisikese lugu läks inimestele niivõrd hinge, et nüüdseks on tänu headele inimestele perel lootust viimaks ka päris oma kodu soetada.  

Hetkel maal, koos emaga vanaema juures elava Kaspari tervis ja tulevik sõltuvad sellest kui palju arstiabi, uuringuid ja teraapiat ning toetavat koolikeskkonda saab pere talle lubada. Tänu headele inimestele on pererahvas kogunud enam kui 60 000 eurot, mille eest kavatsetakse nüüd turvaline katusealune soetada.

Pere ootused uuele kodule on järgmised:

Ideaalne oleks kui kodu oleks kolmetoaline või kahe suurema toaga ning eraldi köögiga. Eelistatud asukohad oleks Nõmme, Kristiine ja Mustamäe linnaosa, kuid ootame ja vaatame ka mujal olevad pakkumised üle. Korteris peaks kindlasti olema dušš, kuna praeguses kodus on vann ja armsal emal on raske last tõsta vanni ja vannist välja. Soovitav oleks keskküte ja esimene korrus. Kõrgemate majade ning korruste puhul on vajalik lift.

Hea lugeja, kui sul parasjagu korterit müügiks pole, saad ehk anda virtuaalse panuse ning jagada üleskutset oma Facebooki seinal.