T, 29.09.2020

Fotod: Tallinna ühes kõige haruldasemas kortermajas on müüa kaunis kodu

FOTO: KV.EE

Tallinna ühes kõige haruldasemas korterelamus on müüa väga armas ilusate vaadetega kodu.

Pirita rannahoones otse mere ääres on müüa kahetoaline kõigi mugavustega kodu. Teist nii ägeda asukohaga korterelamut Tallinna piires juba ei leia. 

Korteri sisepind on 56 ruutmeetrit, millele lisandub avar külgmerevaatega rõdu, kuhu pääseb elutoast. Tänu korralikult läbimõeldud interjööriprojektile ja suurtele akendele selles suurepärases korteris on säilinud õhulisus ja valgusküllus.

FOTO: KV.EE

Korteril on praktilise ja mugava ruumilahendusega planeering. Korteri koosseisu kuulub esik (5,1 m2), vannituba (6 m2), magamistuba koos mahuka garderoobitoaga (16,4 m2), eraldatud nurgaline köök ja suurte maast laeni akendega elutuba. Elutoas on kamina valmidus.

Esikusse on paigaldatud mahukas garderoobikapp. Köögimööbel sisaldab kogu eluks vajaminevat tehnikat: integreeritud külmkappi (AEG), elektripliiti ja grilli (AEG), elektriahju (AEG), õhupuhastajat (Electrolux), veinikülmiku. Kogu mööbel ja sisustus (v.a. isiklikud esemed) on korteri hinna sees.

FOTO: KV.EE

Pirita rannahoone paikneb Tallinna ühes ainulaadseimas asukohas, kõrgelt hinnatud piirkonnas Pirita mereäärsel alal. Kodu ees lookleb männimetsa ja liivaranna vahel asuv promenaad, kus saate perega jalutada, tervisespordiga tegeleda või lihtsalt lummavaid vaateid nautida. Tegu on erakordselt looduskauni asukohaga männimetsa, liivaranna ja mereõhu võluga.

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.