Sel sügisel järgi kodusisustamisel just neid trende

FOTO: pexels.com

Sügis on kohe käes ja seepärast oleks just sobiv aeg ka enda kodusisustus kriitilise pilguga üle vaadata. Kui soovid kodu muuta, siis jälgi kindlasti neid trende.

1. Roosakad toonid

Pehmed roosakad toonid sobivad väga hästi ka sügisesse. Roosa muudab ruumid koheselt palju trendikamaks ja modernsemaks.

2. Tekstiilid

Erinevad tekstiilid ongi sobilik just sügisel mängu võtta, sest need muudavad toa kohaselt hubasemaks. Juba pisidetailid võivad anda toale hoopis teise ilme.

3. Maalähedased toonid

Sügisel sobib väga hästi kodu värskendada maalähedasemate toonidega, näiteks oliiviroheline, mustemad toonid. Need toonid on äärmiselt moodsad ja samas ka traditsioonilised. 

4. Erinevad taimed

Sügisel on värskeid lilli raskem leida kui kevad-suvi perioodil. Siiski võiksid koju muretseda mõned toataimed ja kasuta ka erinevas kõrguses vaase, et tuba huvitavamaks muuta.

5. Looduslikud materjalid

Inimesed soovivad järjest enam muuta oma kodusid looduslähedasemaks. Looduslikemate toonide puhul on lihtsam ka kodusisustust vastavalt soovile ja vajadusele muuta. 

6. Matt must

Matt must sobib kõikjale ja on ka äärmiselt trendikas. Must lisab kodule juurde palju kontrastsust ja klassikalist ilmet.