Kaua tehtud kaunikene: IKEA avas e-poe ja väljastuspunkti

Rootsi mööblifirma IKEA väljastuspunkt Tallinnas.

FOTO: Konstantin Sednev / Postimees Grupp/Scanpix Baltics

Tänasest võib oma laeva- ja bussipiletid tühistada – IKEA-s ostlemiseks ei ole tarvidust enam põhja- või lõunanaabrite poole põigata, piisab kui võtta kurss pealinna suunas.

Täna avas Rootsi mööblifirma IKEA Eesti e-poe ning Tallinnas väljastuspunkti koos näidistesaaliga.

IKEA on nüüdsest esindatud kõigis kolmes Balti riigis. Ettevõte lubab Eestis taskukohast hinnapoliitikat, kus 8000 saadaolevast tootest üle 2000 nimetuse maksab alla 10 euro.

«IKEA visioon on pakkuda inimestele paremat igapäevaelu. Meie eesmärgiks on pakkuda Eesti elanikele funktsionaalset, stiilset, kvaliteetset ning taskukohast kodusisustust, kus üle 2000 saadaoleva toote maksab vähem kui 10 eurot,» lausus IKEA Tallinna väljastuspunkti juht Aleksejs Mihailovs.

E-poest tellitud kaup toimetatakse kohale vaid mõne tööpäeva jooksul ning kaupa on võimalik tellida nii väljastuspunkti kui ka koju. Väljastuspunkti tellimine on lisatasuta, kuid kojuveo puhul lisandub kojuveotasu, mis algab 19,90 eurost. Lisaks on e-poes saadaval kõik digitaalsed teenused nagu inspiratsiooniruum, planeerimisprogrammid ja digitaalne kliendikaart.

Lisaks e-poele avas IKEA Tallinnas Peterburi maanteel ka väljastuspunkti koos näidistesaaliga, et tagada parem ostukogemus. Näidistesaalis on külastajatel võimalik tutvuda ja proovida 3000 erinevat toodet ning saada inspiratsiooni kümnetest täielikult sisustatud näidistubadest nagu köögid, vannitoad, jne. Samuti on kohapeal ostmiseks ligi 200 erinevat toodet.

Parima kliendikogemuse tagamiseks pakub IKEA osadele toodetele 25-aastast garantiid ning IKEA lojaalsusprogrammi liikmetele 365-päevast toodete tagastamise võimalust. Väljastuspunktis on saadaval ka IKEA terviklik teenusevalik täpselt nagu IKEA kaupluses: IKEA planeerimisteenus, mis on abiks projekteerimisel ning kavandamisel, järelmaks, eluruumide mõõtmine, mööbli kokkupanek, kojuvedu jms.

IKEA väljastuspunkti juhi sõnul tähendab IKEA turule tulek siinsetele tarbijatele madalaid hindu, laia mööbli- ja aksessuaarivalikut ning inspireerivaid lahendusi väikestes ruumides ja lastega elamiseks.

IKEA e-pood on avatud ööpäevaringselt aadressil www.ikea.ee. Aadressil Peterburi tee 66 asuv väljastuspunkt on avatud iga päev kell 10–20.

Uuri rohkem IKEA koduleheküljelt.