Fotod: naine võttis oma igava vannitoaga soodsalt ette midagi täiesti hämmastavat

PIC FROM Caters News - (PICTURED: Dawn Flanagan’s bathroom now) - A mum-of-two has transformed her bathroom into a tropical paradise – for only a HUNDRED pounds.Tired of the ‘boring and dull’  bathroom, Dawn Flanagan, 50, from Essex, first cladded the bathroom on the cheap five years ago – and has been looking for inspiration since, in order to brighten what had become a dark room.Determined to keep the makeover on the cheap, Dawn sought to adapt the already existing bath, shower and facilities in the room.SEE CATERS COPY

FOTO: Caters News / Caters News

Vannitoaremont on üks kallimaid, aga tegelikult pole igavaks muutunud pesuruumi tingimata vaja remontima hakata. Selle asemel tasuks pea tööle panna ja leida muid lahendusi, kuidas ruum ägedaks muuta. Nagu üks naine tegigi.

Suurbritannias Essexis elav 50-aastane Dawn Flanagan avastas ühel hetkel, et tema vannituba ei meeldi talle enam sugugi. 

Viie aasta eest sai pesuruum sellise kuju nagu tal praegu on. Remont tehti üsna soodsate ja käepäraste vahenditega ja lõpptulemusega pere just sada protsenti rahule ei jäänud.

FOTO: Caters News / Caters News

Sestpeale on Dawn otsinud inspiratsiooni, kuidas tumedates toonides vannituba, kuhu päevavalgust eriti ei pääse, soodsalt õdusamaks ja hubasemaks muuta. 

FOTO: Caters News / Caters News

Eesmärk oli kulutada võimalikult vähe ja see naisel ka õnnestus. Ta valis välja ühe teema, troopika, ja soetas vannituppa ohtralt teemaga haakuvaid elemente: potitaimi, lehemotiive, lehemustriga dekoratsioonielemente ja tarbeesemeid.

FOTO: Caters News / Caters News

FOTO: Caters News / Caters News

Tulemus on kusuv ning õdus ja kogu projektile kulus naisel vaid umbkaudu sada eurot.

FOTO: Caters News / Caters News