Idamaiste mõjutustega elustiilibränd avas Rocca al Mares kaupluse

FOTO: Pressimaterjal

Kõikjal maailmas praktiliste toodete ja taskukohaste hindade poolest tuntud Jaapani mõjutustega jaekett Miniso laienes ning avas 5. oktoobril Rocca Al Mare kaubanduskeskuses oma teise kaupluse Eestis.

Jaapani kvaliteeti, uuendusmeelsust ja steriilsust ühendav Miniso pakub kaubavalikus nii kodusisustustooteid kui ka esemeid igapäevaseks eluks. Oma olemuselt rõhub bränd kvaliteetse elu filosoofiale ning pakub toodete sortimendis valikut minimalistlikust ja praktilisest disainist.

«Praktiline ja minimalistliku disainiga tootevalik sobib Rocca al Mare kaubanduskeskuse põhjamaise kontseptsiooniga ideaalselt. Seetõttu on meil väga hea meel, et saame oma keskuse külastajatele üha rohkem pakkuda kvaliteetset tootevalikut,» ütles Citycon Eesti kaubanduskeskuste juht Linda Eichler.

«Esimese kaupluse põhjal võime öelda, et Eesti turg on meid väga soojalt vastu võtnud. Sellest tulenevalt on mitmed Miniso fännid tundnud huvi, kas avame kaupluse ka Haabersti linnaosas ning suure huvi tulemusel avatigi meie teine kauplus Rocca al Mare kaubanduskeskuses. Uuendame tootevalikut iga nädal ning müüme oma kaupa väga taskukohaste hindadega. Enamus Miniso tooteid jääb hinnavahemikku 1 kuni 20 eurot,» räägib Miniso brändijuht Eikki Voolaid.  

2013. aastal rajatud Miniso kett laieneb aktiivselt ka rahvusvahelisel turul. Viimase kuue aastaga on avatud üle 3600 kaupluse 86 riigis.