Tiskreojal napsati uutest müüki tulnud korteritest enamik vaid nädalaga

Tiskreoja.

FOTO: Invego

Tiskreoja elurajoonis läksid müüki kodud arenduse viiendas korterelamus ja vaid nädalaga osteti või broneeriti korteritest enam kui pooled.

Tiskreoja elurajooni arendava Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul pannakse Tiskreoja ligi 400 kodu müügile järk-järgult ning senisest enam kui sajast pakkumisel olnud kodust on pea 90 protsenti paari kuuga juba võetud. «Ja ka nädal tagasi müügile jõudnud viienda maja 18 korterist on täna saadaval veel vaid seitse,» ütles Vähi.

Elurajooni viiendas korterelamus algavad kahetoaliste korterite hinnad alates 95 900, kolmetoalised alates 124 900 eurost ning viimane kirjutamise hetkel saadaolev suure terrassiga neljatoaline korter maksab 152 900 eurot.

Tiskreoja kõik moodsad kortermajad on kolmekorruselised ja igas majas on lift. Hoolimata valgusküllasusest ja rohkest aknapinnast on korterid projekteeritud vastama B-energiaklassi nõuetele. Korterite vahel on täiendav heliisolatsioon. Enamik kodusid on avara rõdu või terrassiga, lisatasu eest on saadaval parkimiskohad ja panipaigad.