Päris oma kõrts: unikaalne võimalus Peipsi järve ääres kõrtsmikuks hakata

Kohvik Õige Koht

FOTO: KV.EE

Mustvee vallas kaunis Peipsiäärses piirkonnas ootab tegutsev kõrts uut ja hakkajat peremeest. Õige Koha nime kandev majutus- ja toitlustusasutus sobib ka pererahvale elamuks.

Hiljuti põhjaliku uuenduskuuri läbinud maja asub 2657-ruutmeetrisel kinnistul, kiviviske kaugusel Peipsi järvest. Hoone kogupindala on 198 ruutmeetrit, millele lisandub kaks terrassi ja prügimaja.

Kohvik Õige Koht

FOTO: KV.EE

Kiviplokkidest laotud maja katus on plekist. Hoone välisseinad on värskelt uue värvikihi saanud, mis annab majale väga unikaalse väljanägemise. Lisaks on köögis kõrtsi pidamiseks vajalik köögitehnika värskelt välja vahetatud.

Kohvik Õige Koht

FOTO: KV.EE

Maja terve esimese korruse ulatuses on põrandaküte. Ülemise korruse tube hoiavad soojana radiaatorid.

Kohvik Õige Koht

FOTO: KV.EE

Pubi külalised saab lahedalt ära mahutada suurde ja avarasse söögisaali, kust avaneb imeline vaade Peipsi järvele. Lisaks asub esimesel korrusel külaliste tualettruum, majapidamisruum ning tehnoruumid.

Kohvik Õige Koht

FOTO: KV.EE

Peost väsinute majutamiseks on teisel korrusel olemas viis numbrituba. Lisaks asuvad teisel korrusel kabinet ja tualettruumid. Hoonet eraldab sõbralikest naabritest kaunis kõrghaljastus. Majast kõigest 60 meetri kaugusel asub privaatne liivarand.

Kohvik Õige Koht

FOTO: KV.EE

Uued kõrtsmikud peavad kinnistu eest välja käima 130 000 eurot.

Kuulutusega saab lähemalt tutvuda kinnisvaraportaalis KV.ee.