PILDID ⟩ Tagasihoidlik maja tõestab, et hooneid ei tasu välisfassaadi põhjal hinnata

Pealtnäha tavaline maja peidab endas omapärast üllatust.

FOTO: Harcourts / realestate.com.au

Austraalia suuruselt teises linnas Melbourne'is asuv maja ei paista eemalt vaadates millegi erilisega silma. Kuid tagasihoidlikul majal on mitu üllatust varuks.

Niddrie naabruskonnas asuvast majast on saanud omamoodi kuulsus, kirjutab mirror.co.uk. Inimestes on palju elevust tekitanud maja sisu. Nimelt on kahekorruselise hoone esimene korrus sisustatud pesuehtsas art déco stiilis, mida naljalt iga päev ei näe.

Majas olev baar on valvsate pilkude alt oskuslikult peegelseina taha peidetud.

FOTO: Harcourts / realestate.com.au

Omanäolise sisuga hoonel on aga veelgi üllatusi varuks. Nimelt on leidub elamus ka kaks salaruumi, mis on oskuslikult maast laeni peeglite taha ära peidetud. Ühes salaruumis asub mängutuba ning teises erksavärviline baar.

Elamu vannituba on suurpärane näide pikalt unustatud art décost.

FOTO: Harcourts / realestate.com.au

Maja müügiga tegeleva kinnisvaramaakleri Pat Zoccali sõnul oli tal esimest korda majja sisse astudes tunne, nagu oleks ta filmi «The Great Gatsby» võtteplatsile astunud.

Teist vannituba kaunistab vitraaž.

FOTO: Harcourts / realestate.com.au

Viietoalise maja eest küsitakse hinda vahemikus 820-880 tuhat Austraalia dollarit, ehk 491-528 tuhat eurot. Kuigi elamu esimene korrus on väga eriline ja ainulaadne stiilinäide, teeb see hoone müügi maakleri sõnul üpris keeruliseks, kuna antud stiil ei ole enam hinnas.

Müügikuulutusega saab lähemalt tutvuda SIIN.